بیت کوین چیست ؟
ارز دیجتال
خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
اخبار پزشکی سلامت
 آبگرمكن صنعتي آبگرمكن صنعتي .

آبگرمكن صنعتي

نكاتي درباره آبگرمكن كارواشي

در آبگرمكن كارواشي (آبگرمكن صنعتي) جهت افزايش راندمان دودكش و كوره آن از بافل استفاده استفاده مي شود كه باعث كاهش سرعت خروج دود و در نتيجه افزايش راندمان و تبادل بهتر گرما خواهد شد. در آبگرمكن صنعتي افقي با حجم بيش از 30 ليتر پيشنهاد مي شود كه ضخامت عدسي هاي پايين و بالايي منبع يك سايز بيشتر از ضخامت ورق بدنه باشد. اين كار به افزايش طول عمر و دوام منبع كمك زيادي مي كند ، زيرا در آبگرمكن كارواشي افقي وزن و فشار حاصل از حجم آب بروي عدسي پايين بوده و در عدسي بالا نيز دما بيشتر خواهد بود.


برچسب: آبگرمكن كارواشي، آبگرمكن صنعتي، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ساعت: ۱۰:۳۱:۳۲ توسط:بامين تهويه موضوع:

شناخت آبگرمكن صنعتي

آبگرمكن صنعتي از ورق گالوانيزه گرم و لوله آتشخوار ساخته و راندمان كاري بسيار خوبي دارد. سرعت عملكرد و استقلال آبگرم كن را بصورت افقي و عمودي بر حسب سفارش و نياز توليد و عرضه مي كنند. مشعل آبگرمكن صنعتي مي تواند از نوع مشعل گازي بدون فن يا اتمسفريك ، مشعل گازي فن دار ، مشعل گازئيلي ، مشعل دوگانه سوز و يا مشعل هاي سه گانه سوز و مازوت سوز باشد.آبگرمكن صنعتي معمولا بدون مشعل به بازار عرضه مي شود و با توجه به شرايط و امكانات محيط بايد مشعل مناسب محاسبه و انتخاب شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۱۶:۵۲ توسط:بامين تهويه موضوع:

نحوه ساخت آبگرمكن صنعتي


بدنه آبگرمكن صنعتي از ورق گالوانيزه گرم به ضخامت متناسب با ظرفيت، از 4 تا 8 ميلي متر توليد مي شوند. قسمت هاي جوشكاري شده از داخل و خارج با رنگ اپوكسي خوراكي پوشش داده مي شوند. قسمت خارجي منبع با رنگ صنعتي سفيد يا آبي بنا به درخواست مشتريان محترم رنگ اميزي مي گردد. در آبگرمكن صنعتي افقي ضخامت ورق در تمام قسمت ها يكسان مي باشد اما در نوع عمودي با توجه اعمال فشار و وزن آب به عدسي هاي دستگاه مخصوصا عدسي پايين ضخامت عدسي ها كمي بالاتر در نظر گرفته مي شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ اسفند ۱۳۹۵ساعت: ۰۸:۵۵:۴۴ توسط:بامين تهويه موضوع: